پکیچ تولید محتوا ماهانه هدفمند را با هم بررسی کنیم!


هزینه تولید محتوا ماهانه یکی از کم هزینه ترین بازاریابی محتوایی است. تولید محتوا ماهانه یکی از خدمات ویژه بامحتوا می باشد که شما را در جهت اهداف استراتژی بازاریابی محتوا سوق می دهد.

اهداف شما می تواند از جذب بازدید کننده بیشتر تا برندینگ محصول شما باشد. پس از مشخص کردن این اهداف، باید محتوا تولید شده مطابق با موضوع سایت و اهداف وب سایت شما باشد تا به نتیجه دلخواه خودتان در کسب و کار برسید.

هزینه تولید محتوا ماهانه در بامحتوا

بامحتوا، با به کارگیری بیش از 4000 هزار نویسنده و سئو کار توانسته خدمات ویژه ماهانه که در نوع خود بینظر است دست یابد. شما می توانید با کمترین هزینه برای وب سایت خود هر ماه تعداد زیادی تولید محتوا نمایید. تولید محتوا ماهانه بهترین روش بازاریابان برای ورود کاربران می باشد.

انواع پکیچ تولید محتوا ماهانه

تولید محتوا ماهانه به شما کمک می کند تا چشم انداز ها و مشتریان جدید را به وب سایت آورده و درگیر محتوا خود کرده محصول را معرفی و یا برند سازی نمایید و درنهایت درآمد کسب و کار شما بیشتر خواهد شد.

هزینه پکیچ های تولید محتوا ماهانه؛

  1.  پنل برنزی؛ بازاریابی برای استارتاپ های نوپا
  2. پنل نقره ای؛ بازاریابی برای استارتاپ ها و شرکت ها
  3.  پنل طلایی؛ راهکار جامع بازاریابی برای برندینگ

یکی از کارهای مهم بامحتوا در تولید محتوا ماهانه این است که می تواند با هزینه مقرون به صرفه و متناسب با نیازهای شما خدمات ارائه نماید. نویسندگان بامحتوا، با در نظر گرفتن تعداد و طول محتوا وبلاگ و همچنین نوع محتوا مرتبط با وب سایت شما، تلاش می کنند تا وبسایت شما در صدر نتایج جستجو گوگل قرار گرفته تا بهترین نتایج ممکن برایتان حاصل شود.

ثبت سفارش تولید محتوا ماهانه در یک نگاه؛

الف) ثبت نام: یک فرم ساده از مشخصات فردی یا شرکت.
ب) ورود به پنل اختصاصی: پس از ورود به پنل شما می توانید از منو سمت راست روی ثبت سفارش تولید محتوا ماهانه کلیک کنید و سفارش خود را ثبت نمائید.
پ) صدور فاکتور: فاکتور به صورت آنلاین و آنی صادر می شود و شما می توانید همان لحظه پرداخت نمائید تا سفارش شما در حال انجام رود.

بامحتوا، پادشاهی کن!

شما می توانید برای مشاوره رایگان تولید محتوای سایت خود، با شماره زیر تماس حاصل نمایید

09931425379