چرا تولید محتوا ماهانه برای وب سایتان مفید است!

تولید محتوا ماهانه یکی از خدمات ویژه بامحتوا می باشد. تولید محتوا منظم و مرتبط، می تواند بخش جدایی ناپذیر از وب سایت شما باشد که منجر به رونق بیشتر کسب و کار و بالا بردن رنکینگ وب سایت در موتور های جستجو گوگل شود. بامحتوا توانسته با استفاده از متخصصان بازاریابی محتوایی خود تمامی نیاز شرکت های نوپا، برند ها معروف و استارتاپ ها که برنامه استراتژیک و اهداف مشخصی را دنبال می کنند برطرف نماید.

اهمیت تولید محتوا ماهانه در بامحتوا

تولید محتوا منظم و مرتبط، عالی ترین روش بازاریابان اینترنتی بامحتوا می باشد. تولید محتوای منظم و مرتبط، نه تنها مخاطب  وب سایت شما را درگیر می کند، بلکه قادر است شما را به افراد جدیدی برساند و رنک وب سایت شما را در موتور های جستجوی گوگل ارتقا دهد. بامحتوا، تولید محتوا ماهانه را که توسط بازاریابان متخصص و حرفه ای تولید می شود را مورد توجه خاص خود قرار داده و بنابراین بامحتوا به شدت این نوع تولید محتوا را توصیه می نمایید.

آیا هنوز نگران جایگاه بازاریابی محتوای وب سایت خود در گوگل هستید؟ لطفاً با ما در تماس باشید تا دریابید که چگونه می توانید با هزینه مقرون به صرفه به موفقیت های دیجیتالی دست یابید.

تولید محتوا

انواع تولید محتوا ماهانه

بامحتوا با بهره گیری از تجارب بازاریابان حرفه ای و سئو کار خود اقدام به تولید پنل های مختلفی در تولید محتوا ماهانه کرده است.

پنل های هزینه تولید محتوا ماهانه:

 1.   پنل برنزی؛ بازاریابی برای استارتاپ های نوپا
 2.  پنل نقره ای؛ بازاریابی برای استارتاپ ها و شرکت ها
 3.  پنل طلایی؛ راهکار جامع بازاریابی برای برندینگ

یکی از کارهای بسیار مهم در تولید محتوا ماهانه این است که می توانید با هزینه مقرون به صرفه، محتوای مرتبط با نیازهای خود را دریافت نمایید. نویسندگان بامحتوا با در نظر گرفتن تعداد و طول پست های مرتبط و همچنین موارد دیگر می توانند وب سایت شما را در صدر نتایج جستجو قرار دهند تا بهترین نتایج ممکن برای شما حاصل گردد.

چرا تولید محتوا منظم در ماه برای وب سایتان مفید است!!!

یکی از بهترین شرایط  وبلاگ نویسان وقتی است که در یک روال ثابت و منظم قرار می گیرند. اگر آگاه شوید که با انتشار محتوا جدید و منظم حتی یک یا دو بار در ماه به بازیدکنندگان سایت شما اضافه می شود، پس قطعا ایمان خواهید آورد که تولید کردن چندین محتوا در ماه به نتیجه بهتر و قوی تری دست خواهید یافت که از این طریق می توانید یک عادت نوشتاری قوی برای وبسایت خود پیدا کنید. ایجاد تعداد زیادی از محتوا در وبسایت شما، تاثیر زیادی در سئو سایت شما خواهد داشت.

هرچه تعداد صفحات بیشتری داشته باشید، فرصت بیشتری برای خواننده و یافتن مخاطبان شما از طریق موتورهای جستجو وجود دارد. البته این کار ساده ای نیست که در عمل باید دید که یک پست عالی مرتبط به طور کلی بازید بیشتری را نسبت به پنج مورد مشابه شما به ارمغان می آورد.

آیا تولید محتوا بیشتر برابر است با بازدیدکنندگان بیشتر؟

هرچه تعداد مقالات بیشتری در یک ماه برای وب سایت خود تولید کنید، قطعا بازدیدکنندگان بیشتری خواهید شد. این امر به این دلیل است که با الگوریتم های موتور جستجو گوگل که به طور مدام در حال سرچ مطالب جدید هستند هماهنگ خواهید شد و این اطمینان حاصل می شود که وب سایت شما به طور مداوم در حال رشد و بروزرسانی می باشد.

وب سایت های که به طور متوسط 10 تا 15 بار در ماه یا هر هفته 2 بار تولید محتوا می کنند، چندین برابر بازدیدکننده نسبت به وب سایت های که اصلاً تولید محتوا نمی کنند، یا خیلی کم تولید محتوا می کنن مشاهده می شوند. مشاغلی که به طور منظم و مرتبط  تولید محتوا می کنند بیشترین پاداش را از نظر بازدیدکنندگان به دست خواهند آورد.

یک برنامه منظم برای تولید محتوا ایجاد کنید.

ایجاد یک برنامه منظم برای تولید محتوا مرتبط باعث افزایش وفاداری برند شما نسبت به مشتری خواهد شد. مخاطبان شما همیشه انتظار محتوای جدید از وب سایت شما خواهند داشت که این برنامه منظم می تواند به تقویت وب سایت شما در رتبه بندی موتورهای جستجو گوگل کمک شایانی نماید.

همیشه کیفیت را قبل از کمیت قرار دهید

تعداد کم تولید محتوا باکیفیت همیشه بهتر از تعداد زیاد تولید محتوا بی کیفیت می باشد. ایجاد تولید محتوا بی کیفیت باعث کاهش قدرت وب سایت شما خواهد شد. هنگام تولید محتوا منظم مهم است که همیشه کیفیت را قبل از کمیت قرار داده و مطمئن شوید که فقط درمورد موضوعاتی که به برند و اهداف شما مربوط است نوشته شود.

در زمانهایی بنویسید که مخاطبانتان فعال باشند

دانستن این موضوع که مخاطبان شما در چه روزها و ساعتهای هفته به صورت آنلاین فعال هستند،به شما این اطمینان را می دهد که مخاطبانتان بعد از نشر محتوا جدید قطعا بیشترین انتشار کننده آنها باشند. انتشار محتوا وبسایت شما، در اوج روز نیز می تواند به افزایش بازدیدکنندگان و تشویق بیشتر تعامل کاربران کمک نماید.

نویسنده اختصاصی تولید محتوا داشته باشید

مشاغل با داشتن نویسنده اختصاصی می توانند با حفظ یک برنامه منظم برای تولید محتوا در هر ماه، به کلی از مشکلات خود پایان دهند. مهم است که شما به یک برنامه تولید محتوا منظم و واقع بینانه پایبند باشید، این تنها کاری است که تجارت شما می تواند بر اساس منابع موجود و ظرفیت کاری شما انجام دهد.

اگر وقت خود را برای نوشتن محتوا وبسایت و سایر کارهای شغلی تقسیم می کنید، فقط با نوشتن و ارسال یک یا دو محتوا جدید در هر ماه شروع کنید و اگر به دنبال افزایش بازدیدکنندگان وب سایت خود هستید باید تولید محتوا وبسایت خود را به یک آژانس بازاریابی دیجیتالی برون سپاری کنید تا تعداد پست های خود را در هر ماه افزایش دهید.

می توانید روی ما حساب کنید همین الان با متخصصان ما تماس بگیرید

پکیج تولید محتوا ماهانه لطفا کلیک کنید

خصوصیات تیم بامحتوا:

 • یونیک بودین متن ها
 • تضمین خدمات ( گارانتی 72 ساعته)
 • کیفیت بالای متن ها
 • قیمت مقرون به صرفه
 • تحویل در راس زمان مقرر
 • پشتبانی 24 ساعته
 • متن ها سئو شده
 • سرعت بالا در ارائه خدمات
 • تنوع فراوان در انتخاب موضوع
 • دسترسی به صدها متخصص تولید محتوا
 • دریافت نمونه محتوا رایگان

تولید محتوا ماهانه چیست؟

پکیج تولید محتوا ماهانه، مجموعه ای از محتواست که به صورت منظم و مرتبط برای موضوع خاص در زمان مشخص که می تواند بخش جدایی ناپذیر وب سایت شما باشد می گویند.هزینه پکیج تولید محتوا ماهانه چقدر است؟

هزینه تولید محتوا ماهانه یکی از کم هزینه ترین بازاریابی محتوایی است.
هزینه پکیچ های تولید محتوا ماهانه؛
 1- پنل برنزی؛ بازاریابی برای استارتاپ های نوپا
2- پنل نقره ای؛ بازاریابی برای استارتاپ ها و شرکت ها
 3- پنل طلایی؛ راهکار جامع بازاریابی برای برندینگ
یکی از کارهای مهم بامحتوا در تولید محتوا ماهانه این است که می تواند با هزینه مقرون به صرفه و متناسب با نیازهای شما خدمات ارائه نماید.خصوصیات مهم تولید محتوا ماهانه چیست؟

ایجاد یک برنامه منظم برای تولید محتوا مرتبط باعث افزایش وفاداری برند شما نسبت به مشتری خواهد شد.
خصوصیات مهم تولید محتوا:
1- استفاده از کلمات کلیدی مناسب
2- رعایت نکات سئو
3-  ویراستاری متن
4- تضمین کیفیت محتوا
5- استراتژی محتوا
و…چگونه سفارش تولید محتوا ماهانه کنم؟

پس از ورود به سایت و ثبت نام، وارد بخش کاربری می شود، روی ثبت سفارش تولید محتوا ماهانه کلیک نمائید و به این راحتی می توانید سفارش خود را ثبت کنید.

بامحتوا، پادشاهی کن!

شما می توانید برای مشاوره رایگان تولید محتوای سایت خود، با شماره زیر تماس حاصل نمایید

09931425379