هزینه تولید محتوای متنی احتمالا پر چاش ترین سوال مطرح شده در ذهن شما می باشد ” چقدر باید هزینه تولید محتوا پرداخت کنم؟” تعیین برای هزینه تولید محتوا کار دشواری است خصوصا اگر تازه وارد بازاریابی محتوا شده باشید.

واقعاً یک محتوا خوب چقدر هزینه خواهد داشت؟

این عبارتی است که ما بارها و بارها می شنویم وقتی صحبت از بازاریابی محتوا می شود، متأسفانه هیچ پاسخی وجود ندارد. دامنه هزینه های بازاریابی محتوا در همه جای کشور وجود دارد.

شما می توانید یک فریلنسر پیدا کنید که مایل به نوشتن مقاله با کمترین هزینه باشد یا می توانید سفارش تولید محتوا خود را به آژانس بسپارید تا اهداف شرکت شما را اجرایی کند. همه اینها به بودجه شما و اینکه می خواهید چه کسی را استخدام یا با چه آژانسی همکاری کنید و چه خدماتی را دریافت کنید بستگی دارد.

از بسیاری جهات، هزینه های تولید محتوا به نحوه ایجاد تیم بازاریابی محتوا بستگی دارد. بنابراین بیایید سه نوع اصلی تیم بازاریابی محتوا و استعدادهایی را که برند شما احتمالاً در یک نقطه یا نقطه دیگر به کار خواهد برد، تجزیه کنیم.

سوال بعدی این است که چه کسی را برای همکاری تولید محتوا انتخاب می کنید؟

باز هم، همه چیز در مورد متغیرها است. چه نوع محتوایی ایجاد می کنید – نوشتاری، صوتی، ویدئویی؟ قطعه محتوا چه مدت است؟ چه نوع تحقیق و گزارش اصلی مورد نیاز است – آیا این یک لیست است یا یک ویژگی؟

متغیرهای بسیار و زمان کم، گاهی ممکن است هزینه های تولید محتوا با استراتژی محتوا همپوشانی داشته باشد.

بامحتوا می تواند یک آژانس بازاریابی محتوا خوب برای شرکت شما باشد. بامحتوا بهترین محتوا را برای شما تولید خواهد کرد (از طریق فریلنسرها یا افراد خلاق در آژانس).

در بامحتوا افرادی را که تخصص ویژه ای در تولید محتوا تخصصی در زمینه فعالیت شما دارند در اختیار دارد. این به معناست که ارائه استراتژی های مناسب (بسته به اهداف و هزینه ها)، مدیریت و اجرای کمپین ها (بهینه سازی خلاقانه تولید محتوا با صرفه اقتصادی) و گزارش به موقع این فعالیت ها است. یک متخصص تولید کننده محتوا خوب همچنین باید با تیم استراتژیست و اهداف شرکت هماهنگ باشد تا اطمینان حاصل کند که از بینش تبلیغاتی برای آگاهی از ایده های محتوا برخودار است.

اهمیت تولید محتوا متنی برای وب سایت چقدر است!

آیا می خواهید در صدر نتایج جستجو گوگل قرار بگیرید؟ به مشتریان بیشتری برسید و به صورت آنلاین در آمد بیشتری کسب کنید؟ بازاریابی محتوا ضروری است. کنجکاوید که بدانید چقدر باید برای هزینه بازاریابی محتوا بپردازید؟


خواندن را ادامه دهید تا درمورد هزینه تولید محتوا برای کسب و کار خود بیشتر بدانید.

لطفا قبل از اینکه به فکر حسابگریهایتان باشید، اهداف شرکت خود را از تولید محتوا مشخص کنید!!

وقتی شما تصمیم به اضافه کردن بازاریابی محتوا به اهداف شرکت خود می گیرید حتما اولین چیزی که به ذهن شما می آید کیفیت متن ها می باشد. وقتی شما نیاز مخاطبانتان را به محتوا جدید حس نمایید مطمئنا به اهداف شرکت و یا وبسایت خود دست می یابید، نکته مهم این است که  فقط و فقط به تولید محتوا مرتبط که عامل اصلی رشد شرکت شما خواهد شد فکر کنید. 

اهداف بازاریابی محتوا شما می تواند موارد زیر باشد:

  1. برند سازی محصول
  2. افزایش بازدید کنندگان وب سایت
  3. افزایش فروش آنلاین
  4. معرفی و مزایای محصول
  5. و…

بامحتوا با بررسی کارشناسانه و با به کارگیری 4000 هزار نویسنده محتوا از سراسر کشور توانسته هزینه مقرون به صرفه ای را برای شما مهیا نماید. کافیست ثبت نام کنید و سفارش آنلاین ثبت کنید.

تعرفه تولید محتوا به دو عامل مهم بستگی دارد؛

  1. تولید محتوای تالیفی، تالیفی ترجمه ای، ترجمه ای و بازنویسی هر کدام هزینه متفاوتی دارند که بستگی به نیاز شما تولید می شود.
  2. دومین عاملی اصلی هزینه، تعداد درخواست محتوا شما می باشد. هر چه تعداد درخواست محتوا شما بیشتر باشد هزینه شما کمتر و البته نتیجه عالی تری بدست خواهید آورد.

درنهایت تعرفه تولید محتوا متنیبرای یک استراتژی جامع محتوا می تواند براساس بودجه، اهداف کلی و مقیاس کمپین محتوا و شرکت و وب سایت درگیر باشد.

بامحتوا، پادشاهی کن!

شما می توانید برای مشاوره رایگان تولید محتوای سایت خود، با شماره زیر تماس حاصل نمایید

09931425379